Kaufland vinde ciocolata mucegaita!
Am cumparat ieri de la Kaufland Bucuresti Drumul Taberelor cateva chestii alimentare printre care si doua ciocolate cu alune si stafide marca lor k classic care au termen de expirare in 5 luni. Am ajuns acasa si cand am desfacut ciocolatele erau mucegaite in zonele cu alune. Am facut poze bon fiscal, ambele ciocolate, ambalaje, zona cu lot si data expirare si am trimis pe adresa de clienti reclamatie! Au trecut 24 ore si nu am primit nimic! Putin ii intereseaza ca imbolnavesc copii si adulti. Le voi face plangere la Autoritatea sanitar veterinara si la ANPC. Totodata voi consulta un avocat pentru daune morale si materiale! Nu cumparati de la Kaufland! Va puneti sanatatea in pericol!




