Polish State Railways Polskie Koleje Państwowe Reviews 45

TrustScore 1.5 uit 5

1,5

We verifiëren geen specifieke claims omdat reviewers hun eigen mening mogen geven. We kunnen reviews echter wel als 'Geverifieerd' bestempelen als we bevestiging hebben dat er een zakelijke interactie heeft plaatsgevonden. Meer informatie

Om de integriteit van het platform te beschermen, wordt elke review op ons platform – al dan niet geverifieerd – gescreend door onze geautomatiseerde software. Deze software kan inhoud identificeren en verwijderen die in strijd is met onze richtlijnen, inclusief reviews die niet zijn gebaseerd op een echte ervaring. We zijn ons ervan bewust dat we weleens wat over het hoofd zien, dus je kunt altijd reviews rapporteren waarvan je denkt dat we ze hebben gemist Meer informatie

Lees wat reviewers zeggen

Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Tym razem 🤣🤬 Za każdym razem te wasze śmieszne koleje regionalne dają dupy po całości. Nie zdarzyło sie aby jakikolwiek pociag regionalny dojechał zgodnie z rozkładem. Albo weźcie tam ogarnijcie j... Toon meer

Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Jak zwykle po dobrym dniu kontakt z jaką kolwiek państwową instytucja psuje cały dobry humor. Dziś PKP, jedno z najgorszych w Polsce rzeczy jakie utrzymujemy z naszych podatków a działa tak jak by teg... Toon meer

Beoordeeld met 2 van de 5 sterren

Głuchołazy Zdrój jedyne miasto turystycz ne na opolszczyznie,które posiada dzienne kolejowe połączenie z Czechami natomiast nie posiada dziennego połączenai nawet że stolicą województwa z Opolem ,KKoż... Toon meer

Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Pociągi często się spozniają Klimatyzacja często nie działa Brak WiFi Ceny w Wars są bardzo wysokie W piątek pojechałem do Lublina. Coś się stało z lokomotywą. Po godzinie oczekiwania ogłosil... Toon meer

Bedrijfsgegevens


Contactgegevens

1,5

Zeer slecht

TrustScore 1.5 uit 5

45 reviews

5 sterren
4 sterren
3 sterren
2 sterren
1 ster

Geen gegevens bekend over review-uitnodigingen

Dit bedrijf heeft hun klanten niet uitgenodigd, dus reviews zijn mogelijk niet representatief

Zo gebruikt dit bedrijf Trustpilot

Ontdek hoe ze hun reviews verzamelen, beoordelen en modereren.

Bedrijven op Trustpilot mogen geen beloningen aanbieden of betalen om reviews te verbergen. Reviews zijn de meningen van individuele gebruikers en niet van Trustpilot. Meer informatie

Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Brud i smród

Toalety w pociągu brudne, zero obsługi sprzątającej, o papierze zapomnij. Pociągi stare, śmierdzące, nie wspominając o braku internetu. Dramat

23 maart 2025
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Więcej niż regularne zmiany rozkładu

Zmiany kursowania pociągów na tyle regularne, że nie da się nic zaplanować, a kiedy już się zaplanuje to trzeba się liczyć z kolejną zmianą o kilka minut która pokrzyżuje wszystkie plany i zmusi do ponownego dostosowywania się do nowych godzin kursowania pociągów.

11 maart 2025
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Linia Kraków Wrocław

Jeździłam sporo trasą Kraków Warszawa, a od roku Kraków Wrocław. Do dzisiaj. Więcej moja noga w tym rzęchu nie postanie. Smród, brud i ubóstwo. Nieuprzejma obsługa (w większości). Konduktorzy jakby musieli się nad ludźmi znęcać przy każdym najmniejszym problemie. Linia Wrocław Kraków zawsze ma opóźnienia. Wentylacja w tych pociągach to raczej mit. Grzeją na chama bez kontroli temperatury, ciężko oddychać. A żeby siedzieć w tym starym Warsie to już naprawdę trzeba być desperatem tak tam śmierdzi. Ostatnio wzięłam się na sposób i zaczęłam maseczkę nakładać przed wejściem do pociągu. Ale nawet to nie wystarczy gdy dusisz się w pociągu nawet bez maseczki. Dziś trafiłam na pociąg w którym żadnego okna się nie dało uchylić. Ani w moim przedziale 1 klasy, ani w żadnej toalecie, prawie zemdlałam od jakości tego powietrza i siedzę w przedziale dla niepełnosprawnych - przy jedynym otwieranym oknie. Konduktor powiedział że są zablokowane bo klimatyzacja działa. No ekstra. Pierwsza klasa. Naprawdę więcej sobie tego już nie zrobię. A wspomnę jeszcze, że miałam bilet na 18:15, ale był spóźniony i nawet nie wyświetlano go na peronie aż do 18:45, o której to wsiadłam do innego - bo oto nadjechał Przemyśl z 17:15. Czyż nie uroczo? A ponieważ wszyscy na peronie byliśmy zdezorientowani brakiem jakiejkolwiek informacji o tym że w ogóle ten Kraków ma nadjechać - spytałam konduktorki dlaczego nie ma żadnych informacji. I wiecie co? - bo Belgia im nie wyświetla - ach, no to teraz wszystko jasne! I i tak dobrze że nie kosmici. I dodam że Konduktor którego prosiłam o pomoc z otwarciem okna olał mnie mówiąc że zaraz przyjdzie. Dopiero jak po niego drugi raz przyszłam roztrzęsiona i zapłakana - a oczywiście siedział sobie spokojnie w swej kajucie - to ruszył do mojego wagonu nie szczędząc mi opryskliwosci. Zrehabilitował się chyba dopiero gdy zobaczył że rzeczywiście tam się wejść nie da do mojego przedziału, okna żadnego nigdzie otworzyć, a ja na serio już mdlejąca i zalana potem - i znalazł mi to jedno okno. Korzystanie z tych pociągów wymaga wyzbycia się ludzkiej godności. O - właśnie mam info że pociąg ma opóźnienie 92 minuty.

9 januari 2025
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

To co teraz wyprawiają w pkp to po…

To co teraz wyprawiają w pkp to po prostu dramat! Po zmianie pociągów, nie dosc że zabrali pociag przez kuznie , raciborz itd. To jeszcze opóźnienia są ponad godzinne , pani zapowiadającej pociagi wogole się nie rozumie co mówi .... jeden wielki dramat

15 december 2024
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

This goes to PKP Intercity

This goes to PKP Intercity: Website is really bad. To buy a ticket there is a nightmare. I have selected an option, they change it without me knowing it.... I found out looking on the ticket. Now I cannot change the ticket. I am very angry.... They put options which don't exist.... really disappointing... Someone is doing bad job there. Hope the same happens to the person which did this website - he/she/them should know what a pain in the ass is giving to others.

5 december 2024
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

PKP to jeden wielki szwindel

PKP to jeden wielki szwindel, kolejne państwo w państwie. Oddzielne prawa na zniżki. Trzeba specjalne mieć od pkp. Kto tym zarządza, jakaś grupa ograniczona umysłowo. Daleko Polsce nie tylko do Europy ale nawet i do Polski ... Uwłaczanie nazwie PKP, obecnie przez to ci jest nie powinno być używane ...
Smartfonowe czasy bezmyślnych istot ...

29 november 2024
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Piach

Szczerze mówiąc szybciej dojechałbym rowerem z Katowic do Nowego Yorku niż dotarł pociągiem z Katowic do Poznania. Dzień bez opóźnienia to dzień stracony.

11 november 2024
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Pociągi często się spozniają

Pociągi często się spozniają
Klimatyzacja często nie działa
Brak WiFi
Ceny w Wars są bardzo wysokie

W piątek pojechałem do Lublina. Coś się stało z lokomotywą. Po godzinie oczekiwania ogłosili, że na rozwiązanie problemu trzeba poczekać jeszcze około dwóch godzin. Po tej informacji postanowiłem nie czekać i pojechałem dalej innym środkiem transportu. Skończyło się na tym że spóźniłem się na spotkanie.

20 september 2024
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 3 van de 5 sterren

Słaba strona

Nawet nie jest tak źle jak chodzi o spóźnienia ostatnio, z moich doświadczeń، ale nadal stronka twierdzi, że mam ją otwartą w innej karcie i się psuje. No i powinno być więcej opcji Warszawa-Rzeszow, przecież to strategiczne i ważne miasto wojewodzkie

10 augustus 2024
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Porażka

Porażka.
Dziś czekałam do 00:30 żeby kupic 2 bilety w przedziale sypialnym dwuosobowym, to samo zrobił mój brat ponieważ potrzebowaliśmy 2 przedziały sypialne dwuosobowe. Po wpisaniu danych ja mogłam kupić bilet a brat już nie bo była informacja że bilety zostały wyprzedane. Wszystko trwało 30 sekund a biletów już nie było. Nie rozumiem czemu na trasie Przemyśl - Świnoujście jest tak mało dostępnych przedziałów sypialnych, oczywiście nie wliczając kuszetki bo tym nie byłam zainteresowana!

17 juli 2024
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Pathetic at best

App is really bad, website also super unfriendly user experience. Trains are ALWAYS late, literally always. In my 4 years of taking the train in Poland they were on time maybe once or twice… a true S H I T show!

8 september 2023
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 2 van de 5 sterren

Głuchołazy Zdrój jedyne miasto…

Głuchołazy Zdrój jedyne miasto turystycz ne na opolszczyznie,które posiada dzienne kolejowe połączenie z Czechami natomiast nie posiada dziennego połączenai nawet że stolicą województwa z Opolem ,KKożlem,przed latami mniał dzienne i codziennie z Katowicami,warto to zmienić mamy przecież XXI WIEK WSTYD DLA PKP.

1 augustus 2023
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

16 lat pracy setek specjalistow

16 lat pracy setek specjalistow, dziesiatek programistow, wszystko by odtworzyc orginalny klimat zakupu biletu przy okienku w latch 70 w twojej przegladarce! Niesamowite doznania zapewnia opcja petenta proszacego, niezwykle zawily system formularzy, zasad dot znizek i generalnie ux kosmiczny, jakby istoty z innej planety mialy to obslugiwac. Dziwne ze ludzie za to placa z podatkow i nie rwą bruku z oburzenia. Kupowanie biletow PKP to koszmar.

6 december 2022
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Andate in autobus

Pulizia discutibile. Personale non proprio cortese. I treni sono degli anni 80....
Gradini alti e pericolosi e un brutto odore all'interno dei vagoni come se non fosse effettuata pulizia da chissà quanto tempo...
Da prendere solo se non si hanno alternative.
Eccheste'......
Meglio un autobus....

7 oktober 2022
Review zonder uitnodiging
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren

Charges € 10.99 for Szczecin

Unreasonable prices

Charges € 10.99 for Szczecin - Pasewalk, the other way Deutsche Bahn only charged € 2,50. The only way to buy a ticket is PKP intercity on the polish side og the border

27 juli 2022
Review zonder uitnodiging

Is dit jouw bedrijf?

Claim je profiel om toegang te krijgen tot de gratis zakelijke tools van Trustpilot en versterk de relatie met je klanten.

Gratis account aanmaken

Dit is Trustpilot

Iedereen kan een review op Trustpilot achterlaten n.a.v. een ervaring met een bedrijf. Gebruikers hebben het recht om hun feedback op elk moment te wijzigen of te verwijderen, en elke gepubliceerde review is zichtbaar zolang het account van de betreffende gebruiker actief is.

Bedrijven kunnen reviews verzamelen via geautomatiseerde uitnodigingen. Deze reviews worden als geverifieerd bestempeld, omdat het evident is dat ze op echte ervaringen gebaseerd zijn.

Lees meer over geverifieerde reviews.

Wij beveiligen ons platform met behulp van toegewijde specialisten en slimme technologieën. Lees meer over hoe wij nepreviews bestrijden.

Lees meer over Trustpilots reviewproces.

Hier vind je 8 tips voor het schrijven van een goede review.

Verificatie helpt ervoor te zorgen dat echte mensen de reviews schrijven die je op Trustpilot ziet staan.

Beloningen aanbieden voor reviews of een slechts een bepaalde groep mensen vragen om een review te schrijven, kan de TrustScore beïnvloeden. Dit is in strijd met onze richtlijnen.

Lees meer